Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
voip tell

novinvoip is best company in iran that work about voip tell and be connect several type of office

نظافت منزل برای افراد شاغل

نظافت منزل از مهمترین بخش ها وکارهای روزمره هر خانه و خانواده می باشد و نظافت خانه باید همیشه برقرار باشد تا در خانه احساس تازگی و خوبی داشته باشیم و در صورتی که نظافت منزل به خوبی رعایت نشود، خانه از رونق خارج شده است و هنگامی که مهمان دعوت کرده اید به این نتیجه می رسید که جلوی مهمان ها واقعا ناخوشایند می باشد و در این هنگام به این فکر می باشید که همیشه نظافت خانه رو رعایت کنید اما شما شاغل هستید و تایم و زمان کافی رو برای این موضوع ندارید اما چه کار باید کرد ؟

این مقاله به کمک تیم خدمات در محل پین ورک آماده شده است و شما می توانید نظافت منزل را به این تیم بسپارید اما چگونه ؟

اهمیت نظافت منزل 

نظافت منزل امری بسیاری مهم می باشد و شما باید همواره نسبت به نظافت خانه خود کوشا باشید اما در صورتی که شما شاغل باشید و نتوانید زمانی را برای نظافت منزل خود در نظر بگیرید ، در این ورت باید چه کرد ؟ آیا باید نظافت منزل را رها کرد ؟ مطمعنا که خیر ! شما نمی توانید نظافت خانه را رها کنید  و با وجود این که نظافت برای سلامت روانی و خانوادگی شما مهم می باشد و شما باید برای نظافت منزل خود حتما فکری کنید  اما چگونه ؟

خدمات نظافتی پین ورک

اگر شما شاغل هستید و وقت اضافی ندارید و نمی توانید وقتی را برای امر مهم نظافت منزل خود بگذارید باید بگویم که شما باید از یک گزینه خوب و عالی مانند خدمات نظافتی پین ورک استفاده کنید که دارای بخش های مختلفی مانند نظافت منزل ، نظافت محل کار و ... می باشد .

شما می توانید نظافت خود را به تیم حرفه ایی و متخصصین نظافتی پین ورک بسپارید تا در کمترین زمان این کار را برای شما انجام دهند. اما نظافت منزل چگون انجام می شود ؟

مراحل نظافتی منزل 

برای انجام نظافت منزل باید ابتدا کارهایی را انجام دهید و به ترتیب نظافت منزل انجام وشد که تمامی بخش های خانه تمیز و مرتب شود ، در ادامه همراه من باشید که از ترتیب نظافت منزل برایتان بگویم :

1-نظافت اتاق خواب 

اتاق خواب از مهمترین بخش های خانه می باشد که می بایست از ابتدا شروع به نظافت اتاق خواب کنید زیرا محل خواب و استراحت شما باید پاکیزه و عاری از هرگونه کثیفی باشد.

لباس های نامرتب موجود در اتاق خواب را تا کرده و در کمد یا کشوی مخصوص به خودشان قرار دهید. لباس هایی که نیاز به اتوکشی دارند را جدا کنید تا در وقت مناسب اتو زده شوند.

2- نظافت حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سرویس بهداشتی ارتباط مستقیمی با حفظ سلامت شما دارد ، پس برای این می باشد که باید نظافت حمام و سرویس بهداشتی از الویت های نظافتی باشد و در پین ورک ، نظافت حمام و سرویس بهداشتی به خوبی و با رعایت تمامی اصول های بهداشتی انجام می شود .

اگر از آن دسته افراد هستید که هر روز صبح باید دوش بگیرید، بهترین گزینه بعد از اتاق خواب نظافت حمام است. پس از استحمام وان را به خوبی ضد عفونی نموده و با شوینده مخصوص تمیز نمایید. لکه ها، قطرات آب و جرم های سطح آینه و شیرآلات را تمیز نمایید. توالت فرنگی را با دستمال های مخصوص و پاک کننده های مناسب تمیز نمایید. اسپری مخصوص نظافت در صورت ضرورت استفاده نمایید.

برای نظافت حمام بهتر است نظم و ترتیب را نیز مد نظر قرار داد. لوازم آرایشی، بهداشتی و پاک کننده ها را در جایگاه مخصوصشان قرار دهید. کف حمام آخرین مرحله نظافت حمام را به خود اختصاص می دهد. کاشی و سرامیک ها را بخوبی بشویید(نکته: تهویه ی مناسب هنگام نظافت منزل وجود داشته باشد).

3- نظافت آشپزخانه

نظافت آشپزخانه انقدر مهم می باشد که باید حتما با دقت خیلی زیادی انجام شود و شما باید این بخش از خانه را که به قلب خانه معروف می باشد را به خوبی انجام دهید و این موضوع را جدی بگیرید.

آشپزخانه دارای بخش های متفاوتی می باشد که شما باید تمامی این بخش ها و قسمت ها را به خوبی تمیز و مرتبط کنید 

ابتدا از شستن و خشک کردن ظروف شروع کنید و سعی کنید که تمامی ظرف ها شسته شود و سپس به جارو کشیدن و تمیز کردن کف آشپزخانه بپردازید.

آشپزخانه دارای پنجره می باشد و می بایست پنجره های آشپزخانه را به خوبی تمیز کرده و پاک کنید و سعی کنید تمامی گرد و غبارهای آن گرفته شود و سپس باید پرده های آشپزخانه را بشویید و تمیز کرده.

4- نظافت اتاق نشیمن

نظافت اتاق نشیمن حتما در ابتدای لیست برنامه ریزی نظافت منزل تان قرار دهید. چرا که این اتاق جزء پر رفت و آمد ترین بخش های ساختمان است. نظافت روزانه آن جداً توصیه می شود. چرا که اگر میهمان سرزده هم داشته باشید، دیگر نگران نظافت و یا نامرتب بودن منزل نخواهید بود.

مبلمان را تمیز نمایید. اگر مبلمان، فرش و یا موکت لک شده اند و یا نیاز به جارو زدن دارند حتما در لحظه اقدام به نظافت نمایید. نظافت میز پذیرایی، میز تلویزیون، میزهای عسلی، میز خاطره و سایر سطوح که نیاز به گردگیری و لکه گیری دارند را با مایع مخصوص و دستمال مخصوص نظافت انجام دهید.

بالش های مبلمان را مرتب کرده و در قسمت های مناسب قرار دهید. گلدان ها را در جای نور گیر و آفتابگیر بگذارید. سطل زباله ی اتاق نشیمن را هر روز خالی نمایید. کتاب ها و مجلات را در قفسه کتاب ها قرار دهید.

از نظافت پرده های اتاق نشیمن غافل نشوید. همواره پرده ها را گردگیری کنید و در صورت لزوم بشویید. ابزارهای نظافت اتاق نشیمن شامل: پارچه های میکروفیبر و یا دستمال های مناسب گردگیری، اسپری های پاک کننده، جارو برقی، جاروی دست و گردگیرهای مخصوص می باشد. 

با اجرای لیست برنامه ریزی نظافت روزانه منزل، شما با انجام روزانه نظافت منزل، آن را تبدیل به یکی از عادات مفید و مثبت خود نموده اید و نظافت و پاکیزگی منزل برایتان امری لذت بخش خواهد بود.

چرا نظافت منزل پین ورک ؟

برای جلوگیری از اتلاف وقت که واقعا زمان زیادی را برای نظافت منزل از شما میگیرد می توانید از خدمات نظافت منزل پین ورک استفاده کنید .

 

  • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین نظافتچی منزل با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
  • در صورت عدم رضایت از نظافتچی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نظافتچی فعلی لغو و نظافتچی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
  • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
  • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
  • میانگین امتیاز متخصصین نظافت منزل پین ورک 4.78 از 5 می باشد.
Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post